KONST / Litografier / Färglitografi 13592272
nr 1359 2272
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 257/300. Motivet: 77x57cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:18:13
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer